SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bestick 11108090
*
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:22:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/5 08:29:21
1
100 kr
21/5 12:28:17
2
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
5033 Bestick
16 delar, silver, Chippendale. Längd: 18-22, vikt:..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16
-
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:07
-
5035 Bestick
silver, diverse, 17 delar. Längd: 10,5-19,5, vikt:..//
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:54
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:28
*
Bestick
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8090
Bestick
1960-tal, 35 del
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
21/5 08:29:21 | 1 | 100 kr |
21/5 12:28:17 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bestick matbestick silver ädelmetall
-
5033 Bestick
16 delar, silver, Chippendale. Längd: 18-22, vikt:..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:16 -
5189 Bestick
nysilver, ca 50 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:07 -
5035 Bestick
silver, diverse, 17 delar. Längd: 10,5-19,5, vikt:..//
Aktuellt bud: 1.800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:54
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:28